OTEL DEZENFEKSİYONU

Otellerdeki ev ortamını yaratmak ve müşterilerin konforu için ciddi maliyetler harcanmaktadır. Buna rağmen ortamdaki eşyaların ve hava dezenfeksiyonun sağlanmaması maalesef imaj ve prestij kayıplarına neden olmaktadır. 3 aylık periyotlarda otel odaları ve kullanım alanlarının düzenli olarak dezenfeksiyonu yapılmalıdır.

Uygulama Teknikleri ile ilgili detaylar ve Sorular : Bunu her sekmenin sonuna ekleyelim .
1) – Ekolojik Dezenfeksiyon Uygulaması öncesinde ve ya sonrasında her hangi bir temizlik işlemine gerek var mıdır?
Cevap : Ekolojik Dezenfeksiyon öncesinde ve ya sonrasında her hangi bir temizlik işlemine gerek yoktur. Uygulama yapılan ortamdaki yaşantınıza uygulama sonrasında kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

2) Ekolojik Hijyen uygulamasından ne kadar sonra yaşam alanımızı kullanamaya başlayabiliriz ?
Cevap : Ekolojik Hijyen uygulaması tamamlandıktan 60 dk sonra yaşam alanınızı kullanabilirsiniz. Uygulamamız su ile seyreltildiği için yüzeylerde kalan suyun buharlaşması için 60 dk yeterli olacaktır.

3) Ekolojik Hijyen uygulaması öncesinde her hangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu ?
Cevap : Ekolojik Hijyen uygulaması öncesinde ; uygulama yapılacak yerde ki kapalı kutular içerisinde ki malzeme ve eşyaların kutulardan açık alanlara çıkartılması gerekmektedir. Ortam uygulama esnasında sisleneceği için kapalı bir alan için de bir eşya kalmamalıdır.

4) Ekolojik Hijyen uygulaması sonrasında bir sertifika veriyor musunuz ?
Cevap : Evet , Ekolojik Hijyen uygulaması sonrasında uygulamanın yapıldığı tarihin de belirtildiği uygulama alanın Ekolojik Hijyen ile temizlendiğini belirten firmamıza özel bir sertifikayı sizlere veriyoruz.Kullandığımız Dezenfektanın Ruhsatı , Uygulama işlem belgesi, Firma Ruhsatı , Uygulayıcı İzin belgesi içeren geniş bir dosya .

5) – Ekolojik Hijyen uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır ?
Cevap : Her ortamın temiz kalma süresi farklılık göstermek ile beraber bizler 3 Ay’da bir bulunduğunuz ortak yaşam alanlarının Ekolojik Hijyen ile temizlenmesi tavsiye ediyoruz.

6) Ekolojik Hijyen uygulamasını ne kadar dır uyguluyorsunuz ve ortalama olarak kaç uygulama yaptınız ?
Cevap : Ekolojik Hijyen firması 2011 yılında kurulmuş olup 2011 yılından bu yana 1500 den fazla ortak yaşam alanını temizleyip daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmuşuzdur.