Böcek ve benzeri zararlılar doğada kendilerine doğal yaşam alanı bulamadıklarında insanların bulunduğu ev, iş yeri, depo, işletme ve benzeri alanlarda yuvalanmaya çalışır. İnsanların yaşam alanlarındaki hijyenin sağlanması ve olası hastalıklardan korunmak için böceklerle sağlam bir mücadele yürütülmesi gerekir. Bu konuda çeşitli yöntemler olsa da en güvenli ve en kalıcı sonuçları veren yöntem ilaçlamadır. Ayrıca tarım zararlılarından ürünlerin korunması için de ilaçlama gerekebilir.

Böcek ilaçlamasının bilinçli ve doğru şekilde yapılması şarttır. Aksi halde insan sağlığı tehdit altında kalabilir. İstanbul’un çok büyük bir bölümünde hizmet sunan Ümraniye böcek ilaçlama firması Böcek Station kaliteli ürün ve hizmetleriyle profesyonel yardım alınabilecek bir adrestir.

Ümraniye Böcek İlaçlama Firmasında Uzman Ekip ve Kaliteli Ürünler

Böcek Station alanında uzmanlaşmış kimyager, ziraat mühendisi ve peyzaj mimarları mühendisi, peyzaj mimarı, tekniker ve teknisyenleri ekibinde bulundurur. Her iş uzmanı tarafından ele alınıp yönetilir.

İlaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinde kullanılan ürünlerin ve malzemelerin her biri en üst kalitededir. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti firmanın önceliğidir. Mutlu müşteriler en iyi referans olarak kabul edilir.

Ümraniye Böcek İlaçlama Firmasında Organik İlaçlar Kullanılır

Son yıllarda kimyasal tarım ilaçlarının doğanın dengesinde ortaya çıkardığı zararlar sıklıkla gündeme gelir. Kimyasal ilaçlar nedeniyle bazı böcek türlerinin ortadan kalkma noktasına gelmesi önemli bir sorundur. Tarım ilaçlamasında esas olan zararlıların ürüne zarar vermemesidir. Ürünlere zarar vermeden hayatlarını sürdürebilmeleri gerekir. Ancak kimyasal ilaçlarla bu mümkün değildir. Böcek Station organik ilaçlar kullanarak böcekleri uzaklaştırmayı tercih eder.

Bu ilaçlarda kullanılan organik maddelerden bazıları şunlardır:

  • Kekik,
  • Isırgan,
  • Biberiye,
  • Fesleğen,
  • Portakal çiçeği,
  • Lavanta,
  • Adaçayı,
  • Kadife çiçeği özü

 

Her böcek türünün hoşlanmadığı bu tip bitkiler vardır. Doğal bitkilerle ve kokularla yapılan ilaçlar insan sağlığına ve doğal dengeye zarar vermez.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Böcek Station ev, iş yeri ya da tarım alanı gibi yerlerin ilaçlanması için çağrı geldiğinde öncelikle yerinde inceleme yapmayı tercih eder. Müşteriye uygun zamanda gidilen saha incelemesinde problem tam olarak tespit edilir ve en etkili çözümler aranır. Keşif hizmeti tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.