Siteler insanların toplu yaşadığı yerler olduğundan yerlerin ortak kullanım alanlarına atılan çöp ve eski eşyalardan haşere oluşması kaçınılmazdır. Büyük sitelerde bu sorun daha fazladır. Site ilaçlama sayesinde bu haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Evlerde, bahçelerde beslenen evcil hayvanların rutin bakımları yapılmaması nedeniyle oluşan pire, kene, fare ve bitgibi haşereler site alanlarında üreyen haşerelerdir. Bu haşerelerin oluşmaması konusunda bilgi almak ve oluşan haşerelerin ilaçlanması konusunda profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet alınmalıdır. Site otoparkları, sığınaklar, depolar ve kazan daireleri haşere üremelerine müsait alanlardır. Sitelerin kapalı alanlarında olduğu gibi açık alanlarında da uçan haşere ve diğer haşereler üremektedir. Periyodik ilaçlama ve rutin bakımlarla böcek ilaçlama servisimizle rahat edebilirsiniz. Yapılacak hizmetler ve gerekli uygulamalar hakkında şirketimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

APARTMAN İLAÇLAMA
Bilindiği üzere birçok haşere binaların ortak kullanım alanlarından evlerimize girmektedir. Bina çatıları, bodrum katları, sığınaklar, bakımsız bahçeler, açık rögarlar gibi. Apartmanlarda bulunan alanlardan çeşitli böcek üremekte ve bizleri rahatsız etmektedirler. Bu gibi durumlarda apartman ilaçlama ve diğer bakımlar gerekmektedir.

APARTMAN İLAÇLAMANIN ÖNEMİ
Apartman ilaçlama genel haşereler üzerinde büyük bir etki oluşturmakla uzun süreli koruma sağlar. Bu haşerelerin bazıları başta hamam böceği, pire, fare, gümüşçün böceğidir. Bahçe alanlarında görülen haşere türleri kene, fare, pire, örümcek, kertenkele, ormanlık alanlarda yılan, akreptir.Çatılardan evlerimize ve apartmanlarımızın ortak kullanım alanlarına çıkan haşerelerin başlıcaları; fare, çatı sıçanı, pire örümcek, akrep ve şark hamam böcekleridir. Ancak apartman ilaçlama yapılmış olan binalarda bu gibi sorunlarla karşılaşmak pek azdır.

APARTMAN İLAÇLAMAK İÇİN DOĞRU İLAÇ
Binaların rögar kapaklarının sağlam olmaması veya açık bırakılması sonucu rögar sinekleri lağım fareleri gibi haşere türleri oluşmaktadır. Apartman ilaçlama yapmadan kendi çabalarınız ile verimsiz, bu haşerelerden profesyonel ilaçlama hizmeti almadan tamamen kurtulmanız mümkün değildir. İlaçlama şirketi seçerken onaylı ve ruhsatlıilaçlarla ilaçlanmasına dikkat edilmedir. İstanbul böcek ilaçlama firması Böcekstation İLAÇLAMA olarak rutin apartman ilaçlama hizmetini sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçlarla periyodik olarak yapmaktayız.