İşyeri ilaçlama huzurlu ve sağlıklı çalışmalar dahilinde verimli sonuçlar almaktadır. Genel olarak adlandırılan işyeri ilaçlama hizmetinin açılımında: hammadde, üretim, ambalaj, depolama ve idari işlerin yürütüldüğü ofislerinin insan sağlına etkisi olmayan Sağlık Bakanlığı onayındaki renksiz kokusuz ve tehlikesiz ilaçlarla yapılmasıdır.
İşyeri ilaçlama esnasında personelleriniz ofis ve üretim alanlarını terk etmesine gerek duymadan çalışmalarına devam edebilirler. İlaçlarımız kokusuz ve insan sağlığına zararsızdır.

İşyeri ilaçlama periyodik bir plan ile aylık ve ya işlenen ürüne göre iki haftada bir olmak üzere düzenli yapılmalıdır. Çünkü işyerlerine sürekli sevkiyat alımı ile başka ülke veya yurt içinde farklı bölgelerden gelen, haşere veya haşere yumurtası taşınarak işletmeyi kendi kontrollerine almaları günümüzde yaşanan sorunların başından gelmektedir.
Bunu dışında fabrika ve idari ofislerin kurulu olduğu alanlarda bina çevresinde dolaşan kemirgen ve diğer haşere türlerinin sürekli baskınları yaşanmaktadır. Bunun için bu konuda profesyonel böcek ilaçlama şirketinden keşif isteyerek üretim ve ofis bölgelerini dışardan fare kontrollerini sağlaması için kemirgen istasyonları ve diğer genel haşere ilaçlaması yapılmalıdır. İç alan için ise üretim, çalışma ofisleri, mutfak ve ortak kullanım alanları olan tuvaletler için uçan ve yürüyen haşere kokusuz ve renksiz insektisitler ile kontrol altına almak gereklidir.
İşyeri ilaçlama ile kaliteli ve dünya sağlık şartlarına uygun DEZENFEKSİYON ile işletmenizin itibarını korumayı istemez misiniz? Bu konuda işyerinize firmamızdan ücretsiz keşif isteyerek size uygun pest kontrol planı oluşturmasını talep edebilirsiniz.

Otel İlaçlama
Otel ilaçlama, konaklama tesislerinde hijyen kurallarının başında gelmektedir. Çevrede böcek ve diğer haşerelerin varlığı otellerde ve diğer benzeri konaklama tesislerinde tiksindirici ve korkutucu görünümleriyle müşteriler üzerinde kötü intibalar bırakmaktadır. İşlevi gereği günübirlik müşteriler tarafından kullanılan bu tesisler çeşitli bölgelerden gelen insanların, bavulları ve diğer kullanım eşyalarından çeşitli böcek ve diğer mikroskobik canlıların taşınmasına neden olabilmektedir. Otel ilaçlama bakımı düzenli ve aylık periyodlarla profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu durum ihmal edilirse çevrede: fare, hamam böceği, mite, bit, tahtakurusu ve diğer haşereler tesiste hoş olmayan görüntüler sergilemekle müşterilerin kaçmalarına neden olabilirler. Özellikle en çok şikayet geceyi otelde geçiren müşterilerin sabaha kadar tahtakurusu ısırıkları ile gece vermiş olduğu huzursuzluğun işletmeye olan güvenlerinin bitmesi ile sonuçlanmasıdır. Benzer sorunlardan birisi de bit bulaşmasıdır.Yerli ve yabancı müşterilerin her daim barınması ile, otel ilaçlama ve dezenfekte bakımları aksatıldığında, salgın hastalıkların oluşumu ve toplu insan kıyımlarına sebebiyet verebilir. Otel ilaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından da sıkı takip edilmektedir. Otel ilaçlaması ve diğer önemli konuların başından gelen, yatak temizliği, gıda-mutfak, havuz ve spor komplekslerinin hijyen bakımlarına dikkat edilmiyorsa, otel mahkeme kararı ile mühürlenerek öngörülen belli bir zamana kadar cezalandırılır ve bütün şartların iyileştirilmesi ile sıkı yaptırımlar uygulanır. Bununla da kalmayarak sürekli devlet tarafından ani baskınlarla kontrolleri gerçekleşir. Otel ilaçlama hizmetini firmamız Sağlık bakanlı ve tarım Köy işleri bakanlığının onayına sahip sertifikalı uzman kadrosu ve bakanlığın onayladığı insan sağlığını etkilemeyen ilaçlarla yapmaktadır. Kokusuz, renksiz ilaçlarla müşterileri rahatsız etmeden kolay ve kesin çözüm sağlayan insektisitlerle haşere kontrolleri sağlanarak işletmenizle müşterilerinize güven verebilirsiniz. Lütfen piyasada dolaşan amatör firmalara itibar etmeyiniz.